Monthly Archives Lipiec 2016

Promocyjna przynależność do PZBS

28 lipca 2016 Bez kategorii

Komunikat z zebrania nr 3 Zarządu Głównego

„…Pkt. 4) Omówiono propozycje zmian w systemie składek. Uchwalono, że nowi członkowie PZBS będą w pierwszym roku płacili składkę 30 zł, a w drugim – 50 zł rocznie. Ten sam przywilej będą miały osoby, które – mimo wcześniejszego członkostwa – były poza związkiem przez ostatnie 5 lat. Wymienione kwoty dotyczą odpisów przekazywanych do centrali przez związki wojewódzkie (dla normalnej składki taki odpis wynosi 100 zł). ZG, kierując się również chęcią powstrzymania tendencji „starzenia” się związku, uchwalił niższą składkę dla zawodników w wieku 21-25 lat. Składka ta od nowego roku wynosić będzie 50 zł na rzecz PZBS-u…”

Warto nadmienić, że w ramach składki członkowskiej zawodnicy zrzeszeni w PZBS...

Czytaj dalej

Zaproszenie do Krobi

27 lipca 2016 Bez kategorii

W czasie dwóch ostatnich turniejów gościliśmy w Brodnicy dr hab. prof. UMK Ewę Kita wraz z małżonkiem prof. dr hab. Przemysławem Kita. Zacni goście zostali zaproszeni przez E.B.Kupczyk. Przed turniejem prof. Kita zaprosił wszystkich do uczestnictwa w niedzielnym turnieju, który zostanie rozegrany w Krobi. Dla tych, którzy nie zapamiętali wszystkich szczegółów podaję link do zaproszenia

Bardzo dobry wynik Michała Wantke

26 lipca 2016 Bez kategorii

W Sopocie trwa Kongres Bałtycki. W II kongresowym turnieju par, duet Michał Wantke – Jacek Lasota (stały partner Michała)  zajął 5 miejsce w stawce 188 par, wyniki

Główny turniej drużynowy o Wazę Bałtyku wygrał team Mazurkiewicz w składzie którego u boku pary Jassem-Mazurkiewicz (aktualni mistrzowie świata) występował tez duet Błachnio-Wujków, wyniki. Adam Błachnio to nowy prezes naszego KPZBS, a obu panów Adamów gościliśmy w marcu w Brodnicy, kiedy to w naszym memoriale zajęli wysokie 4 miejsce. Dwa miesiące później zdobyli medal Mistrzostw Polski Par w grze na maksy.

ZMIANA MIEJSCA ROZGRYWANIA TURNIEJÓW W SIERPNIU

22 lipca 2016 aktualnościBez kategorii

Uwaga. W miesiącu sierpniu turnieje poniedziałkowe będą rozgrywane w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2, ul. Kolejowa 62 (parking od ul. Okrężnej)