Monthly Archives sierpień 2016

Od września gramy ponownie w BDK-u

29 sierpnia 2016 Bez kategorii

Serdecznie dziękujemy Gospodarzom za użyczenie lokalu w miesiącu sierpniu ! Rozegraliśmy 5 turniejów w dobrych warunkach. Trudno byłoby nam znaleźć sensowną alternatywę.

W najbliższy poniedziałek gramy ponownie w BDK-u. Początek jak zwykle o godz. 17.30.

Czytaj dalej

Najbliższy turniej odbędzie się wyjątkowo we wtorek 16.08

9 sierpnia 2016 Bez kategorii

Ze względu na 96 rocznicę Cudu nad Wisłą, którą będziemy obchodzić w tym roku w poniedziałek, najbliższy turniej rozegramy we wtorek 16.08. Początek jak zwykle o godz. 17.30

Czytaj dalej

Wyniki dzisiejszego turnieju

8 sierpnia 2016 Bez kategorii

Wyniki dzisiejszego turnieju jak zawsze znajdują się w menu Turnieje Klubowe, zakładka 2016. Wyniki turniejów w których ostatnio graliśmy tj. Krobi, Żurominie, Bielsku i Działdowie znajdują się w menu Inne, zakładka Turnieje Rejonowe

Czytaj dalej

Informacje o turniejach

2 sierpnia 2016 Bez kategorii

Na naszej stronie internetowej będziemy zamieszczać informacje tylko o tych turniejach, które odbywają się w naszej najbliższej okolicy, szczególnie wówczas kiedy nie są organizowane pod egidą KPZBS.

Zaproszenia i wyniki turniejów organizowanych przez Kujawsko – Pomorski ZBS znajdują na stronie naszego związku, do którego mamy link w górnym lewym rogu naszej strony. Linki do pozostałych związków wojewódzkich znajdują się na stronie PZBS, do której również mamy bezpośredni link (obok KPZBS)

Czytaj dalej

Zaproszenie do Działdowa

2 sierpnia 2016 Bez kategorii

W niedzielę 07.08 odbędzie się XIII Grand Prix Działdowa. Swego czasu turniej ten wygrała para Piotr Iwanus – Marcin Piotrowski. Czy tym razem będzie tradycyjny świniak ? Trudno powiedzieć, organizatorzy przewidują poczęstunek po 3 sesji. Warto się na pewno pospieszyć z grą w ostatniej rundzie gdyż kolejka jest potem bardzo dłuuuga. Również i ten turniej widnieje w kalendarzu WZBS, dodatkowo jest zawsze silnie obsadzony przez graczy z Olsztyna.Info znajduje się w zakładce kalendarz.

 

 

Czytaj dalej

Zaproszenie do Bielska

2 sierpnia 2016 Bez kategorii

W najbliższą sobotę w Bielsku (na trasie Sierpc-Płock) odbędzie turniej z cyklu Mistrzostw Mazowsza Płocko – Ciechanowskiego.Turniej widnieje w kalendarzu Warszawskiego ZBS, zapowiada się więc ciekawie. Zaproszenie.

Czytaj dalej

Wyniki dzisiejszego turnieju

1 sierpnia 2016 Bez kategorii

Podziękowania od wszystkich zawodników dla Gospodarzy za użyczenie obiektu 🙂

Wyniki dzisiejszego turnieju znajdują się w menu Turnieje klubowe w zakładce 2016. Wyniki wszystkich kolejnych tegorocznych zawodów będą się tam znajdować.

 

Czytaj dalej