Daily Archives 2 sierpnia 2016

Informacje o turniejach

2 sierpnia 2016 Bez kategorii

Na naszej stronie internetowej będziemy zamieszczać informacje tylko o tych turniejach, które odbywają się w naszej najbliższej okolicy, szczególnie wówczas kiedy nie są organizowane pod egidą KPZBS.

Zaproszenia i wyniki turniejów organizowanych przez Kujawsko – Pomorski ZBS znajdują na stronie naszego związku, do którego mamy link w górnym lewym rogu naszej strony. Linki do pozostałych związków wojewódzkich znajdują się na stronie PZBS, do której również mamy bezpośredni link (obok KPZBS)

Czytaj dalej

Zaproszenie do Działdowa

2 sierpnia 2016 Bez kategorii

W niedzielę 07.08 odbędzie się XIII Grand Prix Działdowa. Swego czasu turniej ten wygrała para Piotr Iwanus – Marcin Piotrowski. Czy tym razem będzie tradycyjny świniak ? Trudno powiedzieć, organizatorzy przewidują poczęstunek po 3 sesji. Warto się na pewno pospieszyć z grą w ostatniej rundzie gdyż kolejka jest potem bardzo dłuuuga. Również i ten turniej widnieje w kalendarzu WZBS, dodatkowo jest zawsze silnie obsadzony przez graczy z Olsztyna.Info znajduje się w zakładce kalendarz.

 

 

Czytaj dalej

Zaproszenie do Bielska

2 sierpnia 2016 Bez kategorii

W najbliższą sobotę w Bielsku (na trasie Sierpc-Płock) odbędzie turniej z cyklu Mistrzostw Mazowsza Płocko – Ciechanowskiego.Turniej widnieje w kalendarzu Warszawskiego ZBS, zapowiada się więc ciekawie. Zaproszenie.

Czytaj dalej