Monthly Archives listopad 2016

Wyniki turnieju w Lidzbarku Welskim

28 listopada 2016 Bez kategorii

27.11.2016 r. turniej o Puchar Burmistrza Lidzbarka Welskiego wygrała para Kazimierz Namysł – Zbigniew Nowakowski przed duetami Małgorzata Lipka – Witold Świdziński oraz Marcin Piotrowski – Zbigniew Rychlik. Gratulacje.

W zawodach startowało 18 par, głównie uczestnicy naszych poniedziałkowych turniejów, a także gracze z Działdowa i Żuromina

Czytaj dalej

Zaproszenie na turniej do Lidzbarka Welskiego

17 listopada 2016 Bez kategorii

27.11.2016 w Lidzbarku Welskim odbędzie się turniej brydża sportowego pod patronatem Burmistrza Miasta. Zawody zostaną rozegrane w Domu Kultury. Początek godz.10.00. Zaproszenie

Czytaj dalej

Pechowy stolik nr 4

14 listopada 2016 Bez kategorii

Na dzisiejszym turnieju na stoliku nr 4 najpierw na odwrotnych liniach usiadły pary nr 1 i 6 co udało się skorygować jeszcze na turnieju, ale także pary nr 5 i 9 co okazało się dopiero po zakończeniu zawodów, dlatego tez konieczna okazała się korekta.

 

Czytaj dalej

Szczęśliwe trójki

12 listopada 2016 Bez kategorii

Wczoraj odbyły się przedostatnie zawody tegorocznego cyklu Grand Prix Miast Powiatów i Gmin.

W Turnieju Niepodległości w Rypinie 3 miejsce zajęła para Krzysztof Bielicki – Leszek Kawski. Szczegółowe wyniki znajdują się w zakładce GP MPiG.

Kilka godzin później nasi piłkarze strzelili w Bukareszcie gospodarzom 3 gole i zainkasowali 3 punkty w eliminacjach do MŚ.

Szczęśliwe trójki.

Czytaj dalej

Zaproszenie na turniej do Rypina

3 listopada 2016 Bez kategorii

11.11 w Rypinie odbędzie się turniej o Puchar Burmistrza, będący zarazem przedostatnim tegorocznym turniejem z cyklu Grand Prix Miast Powiatów i Gmin. Więcej info znajdziemy pod linkiem zaproszenie.

 

Czytaj dalej