Monthly Archives kwiecień 2017

Korekta wyników z 24.04

25 kwietnia 2017 Bez kategorii

„Burtówka” w rozdaniu 7 pomiędzy parami 11 i 14 zmieniła minimalnie wyniki wczorajszych zawodów.  Korekta

Czytaj dalej

Sukces w Grudziądzu

23 kwietnia 2017 Bez kategorii

W sobotę 22.04 odbył się w Grudziądzu po wielu latach przerwy turniej z cyklu GP KPZBS. Przyczyniła się do tego prezesura A. Błachnio, który mieszka w tym mieście.

W stawce 31 par trzecie miejsce zajęli W.Adamski – Z.Rychlik. Gratulacje, szczególnie dla Zbyszka, który do późnych godzin nocnych grał w piątek w Iławie.

Mimo kiepskiej pogody frekwencja była jak widać niska. Nie jest łatwo zorganizować naprawdę duży turniej.

Czytaj dalej

W Iławie – nie dali się miejscowej obławie

23 kwietnia 2017 Bez kategorii

W piątek 21.04 w Iławie odbył się okolicznościowy turniej. W stawce 20 par wystartowało kilka naszych duetów. Drugie miejsce wywalczyli Elżbieta i Bogumił Kupczyk. Gratulacje.

Turniej był prowadzony „ręcznie” co pozwoliło docenić nam postęp technologiczny jaki uczyniliśmy 2,5 roku temu kiedy to zamieniliśmy pokreślone kartki na tablety. O poprawności liczenia wyników oraz czasie ich ogłoszenia nie należy nawet wspominać.

Turniej jako taki z żurkiem, kawą i litrem wódki będzie miłym wspomnieniem znad Jezioraka gdzie odbywał się w Hotelu Stary Tartak.

W Iławie gra się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki. Frekwencja jest zbliżona do naszej.

Czytaj dalej

Turniej charytatywny

10 kwietnia 2017 Bez kategorii

Dzisiaj odbył się turniej klubowy o charakterze charytatywnym i całość wpisowego została przeznaczona na zagraniczną operację żony Piotra. Kilkanaście osób, które z różnych względów nie mogły uczestniczyć w dzisiejszym turnieju zadeklarowało chęć wsparcia szczytnego celu przy najbliższej okazji. Dodatkowo przeznaczamy środki zgromadzone w naszej klubowej kasie i w sumie wraz z odpisami 1% podatku dochodowego liczymy, że chociaż symbolicznie, ale szczerze od serca wesprzemy Piotra i jego żonę. Dziękujemy Piotrowi za dzisiejszą wizytę pomimo tak trudnej sytuacji w jakie się znajduje i jego pamięć o tych którzy mu pomagają.

Najbliższy turniej odbędzie się we WTOREK 18.04, początek jak zwykle o 17.25

WESOŁEGO ALLELUJA !

 

 

Czytaj dalej

Turniej we wtorek 18.04

9 kwietnia 2017 Bez kategorii

Zaraz po świętach, 18.04 we wtorek rozegramy turniej klubowy. Początek jak zwykle o 17.25

Czytaj dalej

Korekta wyników turnieju z 03.04.2017

4 kwietnia 2017 Bez kategorii

W związku z błędnie wpisaną stroną, która rozgrywała kontrakt 3NT w rozdaniu nr 8 pomiędzy parami 5 i 13 konieczna okazała się korekta wyników wczorajszego turnieju. Korekta

Strona NS jest odpowiedzialna za zapisanie wyniku, zaś strona WE za jego zatwierdzenie.

Czytaj dalej

Zaproszenie do Olsztyna

2 kwietnia 2017 Bez kategorii

Paweł Jarząbek, Redaktor Naczelny Świata Brydża, który gościł na naszym ubiegłorocznym memoriale Marka Nowakowskiego zaprasza na 09.04 na OTP do Olszytyna. Zaproszenie

Czytaj dalej