Monthly Archives Październik 2020

Turnieje zostają odwołane

23 października 2020 Bez kategorii

W związku z panująca sytuacją epidemiologiczną nasze poniedziałkowe turnieje zostają odwołane.

Czytaj dalej

Brodnica 19.10.2020

22 października 2020 Bez kategorii

Brodnica w pajączku

Wyniki ogólnopolskie nie uwzględniają rozegranego przez nas rozdania nr 1 gdyż W zamiast D108 w kierach posiadał tylko 1098 i na kontrakt kierowy brało się 9 lew zamiast oczywistych 10.

Mistrzowskie sukcesy młodzików UKS GOL

14 października 2020 Bez kategorii

W miniony weekend odbyły się finały Mistrzostw Polski Młodzików. Podopieczni Eli i Bogumiła ponownie wrócili z medalami.

Młodzicy U-12 UKS GOL zajęli 3 miejsce w kategorii klubowej, zaś SP 2 uplasowała się na 2 miejscu wśród szkół podstawowych. Martyna Dorszewska grając w parze z Leną Kopowicz z Feliksowa wygrała turniej par dziewcząt zostając Mistrzynią Polski Młodziczek, Martyna została też najwyżej sklasyfikowana spośród naszych zawodników zajmując 11 miejsce w klasyfikacji długofalowej.

W kategorii U-15 Franciszek Krajewski zajął 13 miejsce w klasyfikacji długofalowej plasując się również ze swoją drużyną na 3 miejscu w turnieju teamów oraz zajmując 3 miejsce w turnieju par chłopców w parze z Mikołajem Kubiczkiem z Bielsko-Białej.

GRATULAC...

Brodnica 12.10.2020

12 października 2020 Bez kategorii

W związku z zamianą linii pomiędzy parami 7 i 9 w rozdaniach 22-24 konieczna okazała się korekta. Poniższe wyniki uwzględniają przedmiotową korektę.

Analiza rozdań KMP

Dzisiejsze zawody nie zostaną zaliczone do KMP. Warunki zaliczenia turnieju do cyklu KMP są m.in. takie, że każda para musi rozegrać min. 30 rozdań ewentualnie 27 rozdań + 3 rozdania pauzy. Musielibyśmy zagrać 8 rund po 4 rozdania, ale niestety drogowskazy A.Wachowskiego jakie mamy w bazie danych nie przewidują takiego turnieju na 8 rund i 10 par. System KMP odrzucił automatycznie przyjęcie naszych wyników.

Od najbliższego turnieju opłata startowa wynosić będzie 15 zł ( 10zł wpisowe + 5 zł dla Hotelu Stork)

Bezwzględna konieczność zakrywania ust i nosa na turniejach

8 października 2020 Bez kategorii

W związku lawinowo rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 oraz wymogami epidemiologicznymi Hotelu Stork od najbliższego turnieju wszyscy uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego zakrywania ust i nosa. Osoby nie spełniające tego warunku nie będą mogły brać udział w zzawodach