Daily Archives 14 października 2020

Mistrzowskie sukcesy młodzików UKS GOL

14 października 2020 Bez kategorii

W miniony weekend odbyły się finały Mistrzostw Polski Młodzików. Podopieczni Eli i Bogumiła ponownie wrócili z medalami.

Młodzicy U-12 UKS GOL zajęli 3 miejsce w kategorii klubowej, zaś SP 2 uplasowała się na 2 miejscu wśród szkół podstawowych. Martyna Dorszewska grając w parze z Leną Kopowicz z Feliksowa wygrała turniej par dziewcząt zostając Mistrzynią Polski Młodziczek, Martyna została też najwyżej sklasyfikowana spośród naszych zawodników zajmując 11 miejsce w klasyfikacji długofalowej.

W kategorii U-15 Franciszek Krajewski zajął 13 miejsce w klasyfikacji długofalowej plasując się również ze swoją drużyną na 3 miejscu w turnieju teamów oraz zajmując 3 miejsce w turnieju par chłopców w parze z Mikołajem Kubiczkiem z Bielsko-Białej.