Historyczny lider

8 października 2017 Bez kategorii

Rewelacyjnie rozpoczął się dla nas piąty sezon zmagań o mistrzostwo III ligi. Po trzeciej kolejce zajmujemy pierwsze miejsce w ligowej tabeli co jest przypadkiem bez precedensu w historii naszej drużyny. Miejmy nadzieję, że tegoroczny sezon będzie dla nas lepszy niż poprzednie i fazę zasadniczą zakończymy na bezpiecznym miejscu.

Ze zmiennym szczęściem swoje pierwsze mecze rozegrała drużyna MOSiR-u Rypin, która plasuje się w strefie środkowej tabeli.

W tym sezonie w rozgrywkach ligowych reprezentują nas dwie drużny. Obok Omegi występującej w III lidze do rozgrywek o mistrzostwo ligi okręgowej zgłosił się zespół Gol Brodnica, który w swoim ligowym debiucie wygrał dwa z trzech spotkań i zajmuje miejsce w środku ligowej tabeli.

Cieszy fakt uczestnictwa w rozgrywkach ligowych szerszej grupy zawodników co bezpośrednio przekłada się na wzrost naszego poziomu sportowego, który reprezentujemy. Regularna konfrontacja z najlepszymi zawodnikami z naszego województwa jest cennym doświadczeniem, które dzięki temu zyskujemy. Mamy jeszcze rezerwy personalne i być może uda się w kolejnym sezonie zorganizować kolejną drużynę.

Informacje ligowe znajdują się w zakładce liga